Žurnalo prenumerata

Žurnalas senjorams „60+“ kviečia visus prenumeruoti leidinį savo tėvams bei seneliams, kuris skirtas motyvuoti senjorus toliau aktyviai gyventi, toliau džiaugtis gyvenimu, toliau tobulėti.

Pasak žurnalo vyriausios redaktorės Lauros Balčiūtės, pagrindinė nemokamo žurnalo idėja niekur nedingsta, bet, deja, žurnalas negali pasiekti visų Lietuvos regionų senjorų, todėl simbolinė prenumeratos kaina yra nauja galimybė pradžiuginti savo tėvus ir senelius bei sustiprinti tarpusavio ryšį.

„Didžiulis senjorų susidomėjimas pirmaisiais leidiniais, nekantrus laukimas naujos informacijos, komentarai, padėkos ir jaunų žmonių noras prenumeruoti spausdintą žurnalą savo tėveliams, seneliams leidžia suprasti, kad senjorams šis žurnalas reikalingas“, – mintimis dalijasi L. Balčiūtė.

Leidinys skirtas tik senjorams – tai dovana jiems. Žurnale gausu būtent tėvams ir seneliams aktualių straipsnių pačiomis įvairiausiomis temomis (sveikata, motyvacija, mada, sportas, bendravimas, mityba, interviu iš žymių žmonių ir kt.).

Pati redaktorė teigia, jog projekto idėja gimė ne iš komercinių paskatų, o iš didžiulės meilės ir pagarbos savo seneliams, Jadvygai ir Jonui. „Supratau, kad reikia gerbti ne daiktą, o žmogų, kad reikia rūpintis kitais. Kai pradėjau judėti šia linkme – bendrauti su kitais seneliais, aiškintis, ko jiems trūksta, ko reikia, pajutau didžiulę gyvenimo pilnatvę“, – pasakoja L. Balčiūtė.

Žurnalas „60+“ skatina visus Lietuvos vaikus ir anūkus pradžiuginti savo tėvus ir senolius maža prenumeratos dovana. Leidinys įkvėps Jūsų artimiausius rūpintis ne tik sveikata, bet taip pat domėtis naujovėmis ir rinktis aktyvų bei džiaugsmo kupiną gyvenimo būdą.

Prenumeratos kaina 12 mėnesių – tik 16 Eur. Leidinys savo skaitytojus pasieks net šešis kartus per metus: vasario, balandžio, birželio, rugpjūčio, spalio ir gruodžio mėnesiais.

Užprenumeruoti žurnalą kviečiame ČIA.

Spausdinta nemokama žurnalo versija platinama: su laikraščiais Plungėje, Biržuose, Mažeikiuose, Kaune, Vilniuje, Tauragėje, Alytuje, Jonavoje, Šilalėje, Klaipėdoje.

Ar šis straipsnis buvo naudingas?
Išreikškite savo nuomonę ir taip padėkite mums tobulėti!
Patiko
Nepatiko